گروه صنعتی آریا اطلس سورین

شماره تماس ما:

026-34717642

آدرس ما:

کرج| کمالشهر ظفر14

ایمیل ما:

omidi.atlassorin@gmail.com

نصب و راه انداز و نگهداری

 

نصب و راه اندازی:فعالیت‌های مربوط به ساختمان و نصب (Construction) که شامل فعالیت‌های ساختمانی یا سیویل و اسکلت فلزی یا استراکچر، نصب تجهیزات ثابت و دوّار، لوله کشی یا پایپینگ، نصب ادوات برق و ابزار دقیق و کابل کشی می‌باشند. این فعالیت‌ها بخش (C) قراردادهای EPCC را شامل می‌شوند.

شرکت آریا اطلس سورین با تکیه بر توان مهندسی و لجستیک و اندوخته‌های علمی و فنی پرسنل توانمند خود آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی تجهیزات ثابت و دوّار و پکیج‌های واحدهای فرآیندی و یوتیلیتی (آب، برق، بخار، نیتروژن و اکسیژن) مجموعه‌های پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع فولاد و مس و فلزات در قالب قراردادهای EPC به شرح ادامه می‌باشد.
 
  • نصب، پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی کمپرسورهای سانتریفیوژ ، کمپرسورهای رفت و برگشتی و کمپرسورهای اسکرو ، توربین، توربو اکسپندر ، بلوئر هوا و گاز و انجام تنظیمات مربوطه
  •  
  • نصب و راه‌اندازی انواع پمپ‌های سانتریفیوژ و رفت و برگشتی با محرک‌های برقی و توربینی و انجام تنظیمات مربوطه
  • نصب و راه اندازی پکیج های PSA تولید هوا شامل ژنراتور نیتروژن ، ژنراتور اکسیژن
  •  
  • نصب و راه‌اندازی کليه تجهيزات ثابت اعم از ظروف افقی و عمودی، مبدل‌های حرارتی و برودتی و انواع خشک کن های صنعتی
  • اجرا و اصلاح لوله‌کشی، انجام تست‌های کنترل کيفيت مطابق با استاندارد و همچنین اعمال تغييرات
  •  
  • نصب و راه‌اندازی انواع تجهیزات ابزار دقیق و ادوات کنترل شامل: کابل کشی، سینی کاری، کاليبراسيون و تجهیز اتاق‌های کنترل
  • نصب و راه‌اندازی تجهیزات انتقال و کنترل برق داخل پست‌های برق شامل: تابلوهای برق، ترانسفورماتورها، سيستم روشنائی و … همچنین اجرای کابل کشی در ابعاد و طول‌های مختلف.

خدمات صنعتی تعمیرات و نگهداری از قبیل: تعمیرات مکانیک، برق و بهره‌برداری تجهیزات به منظور چابک سازی سیستم، افزایش سطح بهره‌وری و رضایتمندی مشتریان؛ از سیاست‌های کاری شرکت آریا اطلس سورین می باشد.

 

عقد قراردادهای سالیانه تعمیرات و نگهداری، راهبری و بهره‌برداری
خدمات صنعتی از قبیل: تعمیرات مکانیک، برق و بهره‌برداری تجهیزات، به منظور افزایش سطح بهره‌وری و راندمان کار؛ از سیاست‌های کاری شرکت آریا اطلس سورین بوده که برای این منظور شرکت ما از کادری مجرب و مهندسانی کارآمد بهره گرفته، همچنین شرکت‌های صنعتی استفاده کننده از تجهیزات تولیدی آریا اطلس سورین به منظور حفاظت از تجهیزات خود و نگهداری آنها در بالاترین سطح کارایی و راندمان اقدام به عقد قرارداد سالیانه تعمیر و نگهداری می‌نمایند تا بتوانند از خدمات فنی، مهندسی و تأمین قطعات یدکی اورجینال آریا اطلس سورین نیز بهره‌مند شوند.
 
 
شرکت آریا اطلس سورین با پشتوانه بیش از بیست سال ارائه خدمات تعمیر و نگهداری تجهیزات تولیدی خود و دیگر سازندگان مطرح دنیا از قبیل: کمپرسورهای هوا و فرآیندی، پکیج‌های تولید اکسیژن و نیتروژن به روش PSA و کرایوژنیک اقدام به ارائه خدمات در قالب قراردادهای تعمیرات مستمر سالیانه، راهبری و بهره‌برداری می‌نماید.آریا اطلس سورین با در اختیار داشتن پرسنل مجرب، توان مالی بالا، تجهیزات کنترلی و پایش وضعیت و امکانات تجهیز کارگاه‌های تعمیراتی، خدماتی با کیفیت و مطمئن به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.
گروه صنعتی آریا اطلس سورین
آدرس ما:

کرج | کمالشهر ظفر14

شماره تماس ما:

026-34717642

ایمیل ما:

email@yoursite.com