گروه صنعتی آریا اطلس سورین

شماره تماس ما:

026-34717642

آدرس ما:

کرج| کمالشهر ظفر14

ایمیل ما:

omidi.atlassorin@gmail.com

مهندس محمد امیدی

مهندس محمد امیدی

مهندس محمد امیدی متولد مرداد 1355 در شهر ابهر است. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق ادامه دادند و فعالیت تخصصی خود را از سال 1380 در زمینه ی هوای فشرده و گازهای طبی در قالب کارشناس خدمات پس از فروش در تیم هوایار شروع به کار کردند. ایشان همچنین از سال 1395 با تاسیس شرکت هواساران پا به عرصه ی هوای فشرده گذاشتند در قالب مدیریت تیم آریا اطلس سورین در زمینه ی هوای فشرده و گازهای طبی فعالیت خود را آغاز نموده اند.

مهندس محمد امیدی مدیرعامل گروه صنعتی آریا اطلس سورین در سال 1395 فعالیت خود را به صورت انحصاری در زمینه ی تولید و فروش انواع کمپرسورهای هوای فشرده، اکسیژن ساز بیمارستانی، واردکننده زئولیت، تامین قطعات و خدمات پشتیبانی در سراسر کشور آغاز کردند.

مهندس محمد امیدی در شرایط بحرانی که کل کشور عزیزمان ایران را بیماری کرونا فراگرفته بود با تلاش و پشتکار چندین برابر تمام نوان خود را برای طراحی، ساخت و تولید اکسیژن سازهای بیمارستانی با حضور نیروهای متخصص و مجرب به کار گرفتند و از ابتدای شیوع بیماری کرونا تعداد کثیری از بیمارستان های بزرگ در سراسر ایران به ویژه بیمارستان های 501 ارتش تهران، بیمارستان چمران، بیمارستان بازرگانان، بیمارستان بعثت، بیمارستان شهید بهشتی قم و … را مجهز کرده و در سختترین شرایط خدمت رسانی به مردم کشورمان را در اولویت قرار دادند.

 

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی آریا اطلس سورین
آدرس ما:

کرج | کمالشهر ظفر14

شماره تماس ما:

026-34717642

ایمیل ما:

email@yoursite.com